Маріца

Марица среда 23 мая 18:30

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»

Чарівна запальна музика Імре Кальмана, хвилююча любовна історія, дотепні жарти, яскравий національний угорський колорит — оперета «Графіня Маріца», створена у 1924 році, була приречена на успіх. Майже сто років вона ставиться на сценах музичних театрів всього світу і, здається з часом стає дедалі привабливішою і досконалішою.

Свою власну сценічну версію цієї шедевральної оперети незабаром представить і наш театр. Досвідчена талановита команда постановників, і не менш талановитий склад виконавців обіцяють глядачам феєричне видовище і незабутні враження. Сподіваємось, що так само як і автори постановки, публіка буде підкорена красою мелодій, поетичністю, повним любовних інтриг сюжетом.

Дія відбувається в новому маєтку багатої молодої красуні Маріци, яка Керуючим в маєтку працює Тасілло, колишній власник садиби, про що Маріца не здогадується. Молоді люди з першого погляду закохуються одне в одного, але як і належить в класичному оперетковому сюжеті маса непорозумінь, недомовленостей і помилок заплутують героїв, приводять їх до розриву відносин, які дуже благополучно відновлюються в фіналі спектаклю.

Режисер-постановник — заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков
Диригент — Євген Куров
Художник-постановник — Ірина Кохан
Хормейстери — Ольга Задунай, Ірина Шульга
Балетмейстер — Наталя Клішина
Концертмейстер — Наталія Мороз

Оперета на 2 дії.П’єса Юрія Дімітріна (На основі лібрето Ю. Браммера і А. Грюнвальда)

Прем’єра відбулася 23.05.2018

Виставу ведуть помічники режисера Алла Білоус та Марина Шевченко