Ціна надмірної любові

Цена чрезмерной любви пятница 19 октября 14:00

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»

«ЦІНА НАДМІРНОЇ ЛЮБОВІ», сповідь на 1 дію (За мотивами книги «Вирвані сторінки з автобіографії»).

Ідея, інсценізація і виконання — заслужений працівник культури України Марія Проценко
Режисер — народна артистка України Лідія Кушкова
Художник — заслужений діяч мистецтв України Іван Шулик
У виставі звучать авторські пісні народного артиста України Валерія Ковтуненка

Сучасна українська письменниця Марія Матіос через свої автобіографічні спогади в книзі «Вирвані сторінки з автобіографії» проводить нас лабіринтами складних людських доль відомих митців Західної України.

Творців вистави вразила сповідь авторки книги, в якій піднімається тема тоталітарної системи і ролі митця в ній, а саме: роздуми про фільм «Білий птах із чорною ознакою» режисера Юрія Іллєнка, загадкову загибель композитора Володимира Івасюка, сміливий виступ-протест Марії Матіос у Чернівецькій філармонії та розповідь про злети і падіння солістки балету Національної опери.

До вистави «Ціна надмірної любові» увійшли також матеріали, зібрані Марією Проценко, про митців-героїв, які протистояли тодішній радянській системі в Східній Україні, зокрема в м. Дніпро. Актриса веде нас терновими стежками життя наших земляків, втілюючи мрію однієї з героїнь Марії Матіос: «Хоч би тим, що полягли героями, поставити свічечку в поминальні дні, аби дізнатися, як живуть живі наші герої».

Вистава є сучасною, гострою і надзвичайно необхідною для патріотичного виховання підростаючого покоління і для збереження єдності України.